Zpravodajství

VIDEO: Teenager ubodal babičku k smrti

VIDEO: Teenager ubodal babičku k smrti

Rodinná tragédie se ve čtvrtek večer odehrála v Prostějově. Teprve sedmnáctiletý mladík je podezřelý z vraždy svojí babičky. Sám se pak pokusil o sebevraždu. Případ policie stále vyšetřuje.


Policie zadržela důvodně podezřelého mladistvého. Našemu serveru to sdělila severomoravská policejní mluvčí Dagmar Bednarčíková.

Na místo byla vyslána policejní hlídka a posléze i výjezdová skupina specialistů. Na místo se dostavil i lékař. Potvrdil, že se jedná o násilnou smrt. Vyšetřování pokračuje," uvedla mluvčí. Mladík přišel svoji babičku navštívit do jejího bytu na sídlišti. Večer ale skončil tragédií.

"Policie vyšetřuje násilný trestný čin, ke kterému došlo v bytě na této ulici, poškozenou je paní ve věku 60 let," řekl TV Nova policejní vyšetřovatel.

Zdroj: TV Nova

Policejní vyšetřovatelé na místě zajišťovali stopy celou noc.
Zatím proto ještě nemohli s určitostí potvrdit, že vraždil právě ženin vnuk. Ten z bytu utekl a pokusil se o sebevraždu. Teď leží na JIP prostějovské nemocnice.

Podle sousedů byly s mladíkem v domě problémy, mladou maminku z přízemí dokonce ve čtvrtek obtěžoval.

Podle našich informací mladík svou babičku ubodal nožem. Vyšetřování je na začátku, další podrobnosti k případu by policie měla zveřejnit v průběhu dne.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz