Zpravodajství

Upálenou stařenku našla v kuchyni vnučka

Upálenou stařenku našla v kuchyni vnučka
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Moment jak ze zlého snu zažila ve čtvrtek odpoledne vnučka, která šla navštívit její 71letou babičku. Tu nalezla v Zavlekově na Klatovsku v kuchyni mrtvou. Nebylo to jediné popálení staré ženy v regionu, těžce zraněná je i 74letá žena z Horažďovic. Našemu serveru to sdělila klatovská policejní mluvčí Dana Ladmanová.

"Oznámení o incidentu jsme přijali ve čtvrtek kolem druhé hodiny odpoledne," uvedla mluvčí. Žena si chtěla zapálit kamna. Při neopatrné manipulaci jí začaly hořet šaty," řekla Ladmanová. "Žena nedokázala oheň uhasit," dodala Ladmanová s tím, že starší žena se hůře pohybovala.

"Byt byl zakouřen," řekl mluvčí plzeňských hasičů František Vaško. „K požáru podle vyšetřovatele došlo někdy v ranních hodinách," dodal. Podle hasičů nevznikla při požáru žádná škoda na majetku.

Nehoda ve vaně

Ve středu večer se zase v Horažďovicích málem upálila 74letá žena.

Ta ležela ve vaně, když na ni spadl elektrický ohřívač vody. Ze šoku se žena probrala až ve čtvrtek kolem poledne. Zavolala sociální pracovnici, která přivolala odbornou pomoc. Záchranáři převezli ženu s těžkými poraněními dolních končetin do nemocnice v Sušici.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz