Zpravodajství

VIDEO: Ministerský Big Brother sleduje schengenskou hranici v kanceláři

VIDEO: Ministerský Big Brother sleduje schengenskou hranici v kanceláři

Když se slovenského ministra vnitra zeptáte, zda se na slovensko-ukrajinské hranici nic neděje, nemusí kvůli tomu nikam volat. Robert Kaliňák má totiž ve vlastní kanceláři možnost sledovat výstupy ze všech statistických kamer na východní hranici.

Ministr už si získal pro neobvyklou zálibu přezdívku. V cizině mu říkají Big Brother.Velký ministerský bratr tak má k dispozici obrázky z hranice 24 hodin denně. Z bratislavské kanceláře si ministr může posvítit na nic netušící běžence. Stejně tak bdí nad ostražitostí slovenských policistů. To kdyby si náhodou chtěli pospat.

Hranici stráží statistické i mobilní kamery. Ministr má jako na dlani i řeku, po níž často plavou na Slovensko z Ukrajiny cigarety. Pašerákům cigaret na ostře střežené hranici pšenka nekvete.

Ministr je nekompromisní i vůči zvířecím migrantům. Místo ranních novin tak má neobvyklou zábavu. Prý je to dobrá relaxace.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Píše se na Deník.cz