Zpravodajství

VIDEO: Vražda na Prostějovsku: uškrcená žena ve vaně!

VIDEO: Vražda na Prostějovsku: uškrcená žena ve vaně!
Zdroj: TV Nova

Už druhou vraždu během jediného dne vyšetřují kriminalisté na Prostějovsku. Ve čtvrtek ubodal v Prostějově vnuk svoji babičku. Jen o pár hodin později v nedalekých Olšanech uškrtil 32letý muž ve vaně svoji družku, matku dvou malých dětí.

Policisté v sobotu vraha po velké pátrací akci dopadli.

"Včerejšího dne jsme našli mrtvolu 28leté ženy ve vaně ve svém bytu v Olšanech a ke smrti došlo udušením v důsledku utopení," řekl naší televizi vedoucí kriminální policie v Olomouci Martin Nasswettr.

Muže kriminalisté dopadli v sázkové kanceláři v Olomouci. Podle sousedů byl chronickým hráčem, své družce kvůli tomu rozprodal majetek včetně ledničky, pračky a sporáku. Jejich hádka pak vyvrcholila vraždou.

Ubodal babičku

Rodinná tragédie se ve čtvrtek večer odehrála v Prostějově. Teprve sedmnáctiletý mladík je podezřelý z vraždy svojí babičky. Sám se pak pokusil o sebevraždu. Případ policie stále vyšetřuje. (více zde)

Na místo byla vyslána policejní hlídka a posléze i výjezdová skupina specialistů. Na místo se dostavil i lékař. Potvrdil, že se jedná o násilnou smrt. Vyšetřování pokračuje," uvedla mluvčí. Mladík přišel svoji babičku navštívit do jejího bytu na sídlišti. Večer ale skončil tragédií.

Podle našich informací mladík svou babičku ubodal nožem.

 

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz