Zpravodajství

Recesisté si zaplavali v mrazu v Labi

Recesisté si zaplavali v mrazu v Labi

Netradičně se dá strávit jedno lednové odpoledne. V Pardubicích si totiž dali dostaveníčko všichni otužilci, v Mlékosrbech zase příznivci opalování.

Zdroj: TV Nova

Na 38. ročník zimního plavání dorazilo z České i Slovenské republiky více než 70 otužilců. Věkový rozdíl mezi nejmladším a nejstarším účastníkem byl 72letý muž. I když měla voda příjemné dva a půl stupně, někteří si raději kulicha na hlavě nechali.

Po výstupu z vody změnilo několik účastníků barvu kůže a bezprostřední pocity byly různé.

To už jsme se ale přemístili na grogem provoněnou pláž do Mlékosrb. Tady se hrál pro změnu volejbal a badminton a protože voda nezvykle nadnášela, k vidění byly opravdu velmi netradiční plavecké styly.

Proti ostrému zimnímu sluníčku ale bylo potřeba pořádně se namazat.
I když ponor do lednové vody zvládli všichni na jedničku, složit doma plavky do šuplíku bude pro některé opravdu velký oříšek.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz