Zpravodajství

Dívenka zemřela po nehodě v nemocnici, matce hrozí stíhání

Dívenka zemřela po nehodě v nemocnici, matce hrozí stíhání

Vážná dopravní nehoda z nedělního večera na Karvinsku má tragickou dohru. Těžce zraněná desetiletá dívenka zemřela na následky zranění dnes v ostravské Fakultní nemocnici. Při srážce dvou osobních aut byla vážně zraněna také její matka, která nehodu zavinila. Nyní jí hrozí trestní stíhání. Případ sleduje Veronika Valčuhová.

Zdroj: TV Nova

Za neštěstím stojí pravděpodobně nedání přednosti v jízdě a namrzlá silnice.

31letá řidička zrovna odbočovala vlevo, když se na horizontu objevilo další auto. Na namrzlé silnici už nebylo možné střetu zabránit.

Auto skončilo na zahradě v jednom z rodinných domků. Jeho obyvatelé vyběhli zraněným okamžitě na pomoc.

Žena utrpěla poranění dolní končetiny. Dítě museli záchranáři na místě tři čtvrtě hodiny resuscitovat. Dívka však zemřela v pondělí dopoledne v nemocnici.

Řidičku odvezla záchranka do Havířovské nemocnice.

Podle varování meteorologů mají mrznoucí srážky hrozit až do pondělního poledne.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz