Zpravodajství

Finalistky České Miss si užívají v Thajsku

Čtrnáctidenní soustředění v exotickém Thajsku absolvuje v těchto dnech dvanáctka finalistek soutěže krásy Česká Miss 2008.


Po příletu do Bangkoku se dívky ubytovaly v luxusním hotelu Narai v centru města a povečeřely thajské speciality s thajským ministrem turismu. Spolu s dívkami letěl na soustředění i televizní štáb, který s dívkami v historických skvostech Bangkoku natáčí a fotí propagační materiály.

Blondýnka Romana Antonínová a brunetka Eliška Bučková natáčely své medailonky například ve zdejším královském paláci, další natáčení se odehrávalo na pláži Pattaya, jedné z největších a nejnavštěvovanějších pláží v Asii.  

České krásky si nenechaly ujít také projížďku po řece Chao Phraya,  prohlídku buddhistického chrámu se světoznámou sochou Buddhy nebo návštěvu nově otevřeného hotelu Gran Millenium. Vypravily se také na plovoucí trh, který se nachází zhruba sto kilometrů od thajského hlavního města.

Filmové medailonky budou moci diváci zhlédnout 2. února během finálového večera České Miss, který bude přenášet TV Nova. Během něj budou dívky bojovat o korunku nové české královny krásy a o ceny za více než pět milionů korun. Jeden z diváků, který se zúčastní hlasování o vítězce soutěže prostřednictvím sms zpráv, vyhraje exkluzivní dovolenou právě v Thajsku.

Česká Miss

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz