Zpravodajství

Nicole Kidmanová potvrdila, že čeká dítě

Nicole Kidmanová potvrdila, že čeká dítě
Zdroj: Korzo

Herečka Nicole Kidmanová ústy své mluvčí potvrdila, že opravdu čeká se svým manželem, country zpěvákem Keithem Urbanem potomka, který by se měl narodit letos na začátku léta.

Šťastný pár to oběma rodinám sdělil letos o Vánocích, kdy se poprvé všichni setkali. Keithova rodina přiletěla na svátky do Sydney, kde Nicole vyrůstala a měla před 18 měsíci s Keithem svatbu, z Nashvillu v Tennessee, ale i z dalších míst Spojených států.

Pro Nicole bylo setkání rodinných klanů, kde mohla oznámit šťastnou zprávu, zcela výjimečnou událostí, jak se vyjádřila. Po vlastním dítěti toužila už dávno, ale když čekala potomka s bývalým manželem Tomem Cruisem, zjistili lékaři mimoděložní těhotenství a rozhodli se provést potrat, který na dlouhou dobu připravil Nicole o šanci mít děti. Adoptovala proto dnes již patnáctiletou Isabelle a dvanáctiletého Connora. "Na tento rok už odmítám všechny nabídky, mou poslední prací bude v únoru natáčení v Berlíně s režisérem Stephenem Daldrym a hercem Ralphem Fiennesem," prohlásila herečka.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz