Zpravodajství

Karel Gott se oženil s Ivanou Macháčkovou a čekají další dítě

Karel Gott se oženil s Ivanou Macháčkovou a čekají další dítě

Nejslavnější starý mládenec naší historie se konečně oženil. Zpěvák Karel Gott si v pondělí v Las Vegas vzal svoji dlouholetou přítelkyni Ivanu Macháčkovou. Gott s o 36 let mladší novomanželkou zároveň potvrdili, že čekají druhé dítě, mají již spolu dvacetiměsíční dceru Charlottu Ellu.

Svatební obřad se odehrál odpoledne místního času ve svatební kapli v Las Vegas. Jde o první sňatek osmašedesátiletého mnohonásobného Zlatého a Českého slavíka. 

Z předchozích vztahů má Gott dvě dospělé dcery. Svatebního obřadu se zúčastnila dcerka Charlotta Ella a matka nevěsty Blanka.

Macháčková si vzala Gottovo příjmení

Macháčková se rozhodla, že ponese příjmení Ivana Gottová. "S ohledem na skutečnost, že s Ivanou žijeme již sedm let pod jednou střechou a společně vychováváme naši dceru Charlottu, jsem už delší dobu přemýšlel o našem sňatku," řekl krátce po obřadu Gott.

Novomanželé se shodli, že svatbu určitě oslaví se svými nejbližšími a přáteli po svém návratu do Prahy. Podle jednoho z Gottových přátel by se pár měl vrátit do vlasti příští týden.

Pohlaví miminka zatím nevíme, budeme ho chtít znát, ale určitě jej nikomu neprozradíme, říkají novomanželé.

Mistr má doma už pěkný babinec - třiatřicetiletou Dominiku, devatenáctiletou Lucii a rok a půl starou Charlotu. Syn mu stále ještě chybí.

Zpěvák se už nechal slyšet, že by se chlapeček jmenoval Kristián.

Vše začalo před osmi lety

Před osmi lety se začalo jméno letos dvaatřicetileté Ivany Macháčkové objevovat na stránkách bulvárních médií s nálepkou "ta od Gotta".

Tentokrát se však nestala jen jednou z mnoha podobných "doprovodů" populárního umělce. Byla první ženou, s níž se Karel Gott rozhodl žít.

Předloni v dubnu mu porodila dceru Charlottu Ellu. V pondělí 7. ledna vztah vyvrcholil sňatkem a oznámením, že čekají druhé dítě.

Třiatřicetinásobný Zlatý a Český slavík Karel Gott se do Ivany, původním povoláním zdravotní sestry, zakoukal v roce 1998 při vyhlášení výsledků ankety TýTý.

Tenkrát mu ještě jeho budoucí vyvolená dala schválně špatné telefonní číslo, protože byli oba zadáni. Zpěváka to ale neodradilo a po roce spolu začali chodit. Nebyla to ale láska na první pohled. "Dlouho mě dobýval," přiznala Macháčková. Zamilovanost prý přicházela postupně.

Profil Ivany Gottové

Ivana Macháčková se narodila v Opavě, kde také vystudovala střední zdravotní školu. Chtěla ale být herečkou, odmala hrála v opavském divadle a toužila jít na konzervatoř.

Chodila s hercem Douglesem

Po neúspěchu v přijímačkách na JAMU a DAMU nakonec odjela jako au-pair na tři roky do USA. V San Francisku se také seznámila s americkým hercem Michaelem Douglasem. "Pozval mě na večeři a ta se protáhla na dva krásné roky, až do mého odjezdu," řekla k tomu.

Po návratu působila jako asistentka zahraničních herců, kteří v ČR točili filmy, ovládá totiž tři světové jazyky. V posledních letech dělala manažerku v pražském Divadle Broadway. Zaměstnání neopustila ani v době, kdy začala chodit s Gottem. "Nechci být jen jeho doprovod a nechci se nechat živit," komentovala to.

Gott k Ivaně řekl: "Ke svému způsobu života potřebuji klidný a harmonický vztah. Vzájemnou důvěru. A Ivana je šikovná." Sama Macháčková potvrdila, že se snaží "vytvořit Karlovi při jeho pracovním vytížení tu nejpříjemnější a nejinspirativnější atmosféru".

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz