Zpravodajství

Karel Gott se oženil - spontánně a ve velkém stylu v Las Vegas

Karel Gott se oženil - spontánně a ve velkém stylu v Las Vegas
Zdroj: Korzo

Několikanásobný Zlatý slavík Karel Gott vstoupil v pondělí 7. ledna v Las Vegas v 16:30 místního času do svazku manželského se svou dlouholetou přítelkyní Ivanou Macháčkovou. Ivana se rozhodla, že ponese přijmení Gottová. Svatebního obřadu se zúčastnila jejich dvacetiměsíční dcera Charlotta Ella a maminka nevěsty Blanka.

"S ohledem na skutečnost, že s Ivanou žijeme již sedm let pod jednou střechou a společně vychováváme naši dceru Charlottu, jsem už delší dobu přemýšlel o našem sňatku," řekl ve vydaném prohlášení po slavnostním aktu Karel Gott.

"K Las Vegas mne váže velmi silné pouto. Vystupovaly zde největší legendy světové hudby a showbusinessu. Právě v hotelu Frontier, kde jsem měl v roce 1967 půlroční angažmá, začala také moje zahraniční kariéra. A v neposlední řadě je Las Vegas městem mnoha romantických svatebních kaplí a sňatky jsou tu zcela běžnou i snadnou záležitostí. Všechny tyto důvody, navíc ještě umocněné pohledem na dnešní rozvaliny hotelu Frontier a na druhé straně na moji krásnou rodinu, se kterou jsme sem přijeli trávit dovolenou, mě vedly ke zcela spontánnímu rozhodnutí požádat právě zde Ivanu o ruku. Veškeré formality a samotná organizace sňatku byly už snadnou záležitostí a trvaly jen několik dnů," shrnul Karel Gott motivy, které ho vedly k tomuto životnímu rozhodnutí.

"Jsem nesmírně šťastná, že jsme nyní opravdová rodina - a o to více, protože v polovině června očekáváme narození dalšího potomka," dodala nyní již Ivana Gottová. Potvrdila tím tak současně dřívější spekulativní informace o svém těhotenství. Novomanželé se chystají svatbu oslavit se svými nejbližšími a přáteli po svém návratu zpět do Prahy.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz