Zpravodajství

Eminem byl hospitalizován se srdečními problémy

Slavný bílý rapper Marshall Mathers III., známý pod pseudonymem Eminem byl během vánočních svátků hospitalizován v detroitské nemocnici s vážnými srdečními obtížemi způsobenými zápalem plic. V současné době se už zotavuje v domácí péči.

Eminemovi se podle jeho tiskového mluvčího již daří lépe a byl po týdnu hospitalizace propuštěn do domácí léčby, ale přestálé obtíže jsou vážným varováním do budoucna.

"Eminem byl během Vánoc převezen do nemocnice s několika různými srdečními problémy způsobenými zápalem plic, ale také nadváhou. Po týdnu na intenzivní péči ho propustili domů," uvedl mluvčí. Zpěvák v nejbližší době nehodlá vystupovat a stáhne se zcela do ústraní, aby se zotavil.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz