Zpravodajství

FOTOGALERIE: Thajsko v těchto dnech jen září!

Dvanáct finalistek České Miss teď tráví v thajském letovisku Pattaya čtrnáct přípravných dnů před finálním večerem České Miss.


Díky tomuto soustředění, které potrvá do 19. ledna, se dívky v těchto dnech účastnily nejrůznějších akcí. V thajských médiích dokonce vzbudily nemalou pozornost a jejich setkání s tamní ministryní průmyslu natáčela i televize.

Co vše slunné Thajsko dívkám nabídlo?

Během dnů strávených v Thajsku si dvanáct finalistek České Miss vyzkoušelo místní speciality, a i když jim chvílemi téměř hořela ústa žárem, na tamní kuchyni si pochutnaly.

Během večeře si dívky vyzkoušely také thajské tance v tradičních kostýmech této země slunce a další den si jejich obdiv získala návštěva představení thajského uměleckého projektu Siam Niramit, kde zhlédly velkolepou show se slony a poznaly tak vše, co je pro tuto zemy typické.

Některé z ojedinělých okamžiků, nejen z letoviska Pattaya, budete moci zhlédnout již 2. února na TV Nova ve speciálních medailoncích. Ty dívky pro finální večer, kde budou bojovat o korunku nové české královny krásy a o ceny za více než pět milionů korun, natočily. 

Česká Miss

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz