Zpravodajství

FOTOGALERIE: Thajsko v těchto dnech jen září!

Dvanáct finalistek České Miss teď tráví v thajském letovisku Pattaya čtrnáct přípravných dnů před finálním večerem České Miss.


Díky tomuto soustředění, které potrvá do 19. ledna, se dívky v těchto dnech účastnily nejrůznějších akcí. V thajských médiích dokonce vzbudily nemalou pozornost a jejich setkání s tamní ministryní průmyslu natáčela i televize.

Co vše slunné Thajsko dívkám nabídlo?

Během dnů strávených v Thajsku si dvanáct finalistek České Miss vyzkoušelo místní speciality, a i když jim chvílemi téměř hořela ústa žárem, na tamní kuchyni si pochutnaly.

Během večeře si dívky vyzkoušely také thajské tance v tradičních kostýmech této země slunce a další den si jejich obdiv získala návštěva představení thajského uměleckého projektu Siam Niramit, kde zhlédly velkolepou show se slony a poznaly tak vše, co je pro tuto zemy typické.

Některé z ojedinělých okamžiků, nejen z letoviska Pattaya, budete moci zhlédnout již 2. února na TV Nova ve speciálních medailoncích. Ty dívky pro finální večer, kde budou bojovat o korunku nové české královny krásy a o ceny za více než pět milionů korun, natočily. 

Česká Miss
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česko dalo Ukrajině helikoptéry a tanky, uvedl americký ministr

Ukrajinská armáda nedávno od Česka dostala bojové helikoptéry, tanky a raketové systémy. Po pondělním telekonferenčního jednání se spojenci to řekl americký ministr obrany Lloyd Austin. Hlavním tématem schůzky byla další vojenská pomoc Ukrajině, uvedl portál Defense One.

Píše se na Deník.cz