Zpravodajství

VIDEO: Lupiči brutálně zmlátili manželku podnikatele

Vesničky na Lounsku za sebou mají velké policejní manévry. I díky pátrání vrtulníku se policii podařilo dopadnout dva nebezpečné muže, který pár hodin předtím zmlátili a okradli manželku majitele jedné drůbežárny. Chtěli si odnést trezor a v něm několik stovek tisíc korun.

Už od úterního rána zloději kolem domu manželů slídili. Jeden z nich šel už dopoledne takzvaně "omrknout terén".

Mladík s nepořízenou odešel, krátce po něm odjel do práce i podnikatel. Jeho manželka zůstala v domě sama a to byl signál pro zloděje. Jeden z nich čekal venku, druhý se násilím dostal do domu a ženu zmlátil teleskopickým obuškem.

„Rozbili jí hlavu, potrhali jí obě dvě uši, a prostě vršek samá modřina," řekl TV Nova manžel oběti. Jednačtyřicetiletá Iveta ležela na zemi, zloděj šel mezitím hledat trezor. V něm byly statisíce korun.

Útočníka ale vyrušili lidé z okolních domů, nechal proto trezor ležet tady před domem a za pár minut se pro něj vracel. Po jejich autě hned potom začaly pátrat všechny hlídky z okolí, dokonce i policejní vrtulník.

Za pár hodin už byli zloději v poutech, údajně mělo jít o dělníky, kteří si rodinu vyhlédli při své brigádě. „Jednalo se o dva muže ve věku 27 a 34 let, oba byli obviněni z trestných činů porušování domovní svobody a loupeže," míní policisté.

Lékaři by měli už zítra propustit paní Ivetu z nemocnice do domácího léčení a zítra by se mělo také rozhodovat o vazbě na oba pachatele.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz