Zpravodajství

Karel Gott už je ženáč, fanynky šílí

Karel Gott už je ženáč, fanynky šílí
Zdroj: Korzo

Už druhý den se mezi lidmi hodně přetřásá Karel Gott v roli ženáče. Především jeho fanynky čekají, kdy se mistr z Las Vegas konečně ozve. Jenže zatím mají smůlu, a tak se množí spekulace, jestli taková svatba v Las vegas u nás vůbec platí.

I v tomto případě ale mají fanynky božského Káji smůlu. Svatba nejspíš platí. I když jedno ale by tu bylo. Protože se nevzali na našem zastupitelství, musí všechny dokumenty po návratu vždy posvětit speciální matrika v Brně.

V Las Vegas jsou sňatky velmi jednoduché. Rozhodnout se můžete týž den. Zařídit se dají za 15 minut, a oddává se na každém rohu. Brala se tu celá řada známých osobností. Jediný, kdo využil možnosti sňatek do 24 hodin anulovat, byla Britney Spears. Na zprávu přímo od Karla ale fanynky zatím čekají marně.

Inspirace na Nově?

Nám se podařilo zjistit, kde možná k sňatku získal nejznámější starý mládenec Česka inspiraci. Takto si totiž loni užíval svatbu svých přátel Jany a Jiřího Adamcových.

"Já si myslím, že to možná tak trochu inspirace byla, protože on byl překvapen z toho, že se chystáme vzít v zahraničí. Říkali jsme mu, ať do toho praští," uvedla sportovní moderátorka TV Nova.

Svatba daleko za hranicemi má totiž výhodu, která je pro známé tváře k nezaplacení.

Už v roce 1968 se v Mexiku vdala tehdy slavná Věra Čáslavská. Režisér Jiří Menzel se oženil v Thajsku, Karel Šíp v Řecku a hejtman Petr Bendl řekl své ano na exotickém Mauriciu. Lucie Bílá si pro snubní prstýnek zajela do slunné Itálie.

Na to, jak sluší prstýnek Karlu Gottovi, si fanynky budou muset ještě počkat.

Langer: svatba platí!

Pondělní svatba zpěváka Karla Gotta v Las Vegas je v Česku platná. Ministr vnitra Ivan Langer to dnes potvrdil v Pressklubu Frekvence 1. "Ministerstvo vnitra bylo ve středu úplně zahlceno dotazy, zda svatba Karla Gotta v Las Vegas platí, nebo neplatí," řekl Langer.

Na dotaz, zda tedy platí, ministr odpověděl: "Platí!" Zároveň dodal, že česká vláda zatím Gottovi ke sňatku negratulovala.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz