Zpravodajství

Madonna měsíčně propije deset tisíc dolarů - ve vodě

Madonna je sice schopná podnikatelka a může si to dovolit, ale přeci jen, utrácet měsíčně přes 175 000 Kč za vodu?

Madonna se údajně nedávno přiznala jedné přítelkyni, že má poměrně drahý zvyk. Pije jen speciální kabalisticky posvěcenou vodu, která stojí 5 dolarů, tedy bezmála 100 Kč za láhev. Jak uvádí list In Touch Weekly, Madonna si dává kartony této vody posílat, kamkoliv cestuje, což náklady pochopitelně dál navyšuje. "Madonna pije hodně vody, je to jeden ze způsobů, jak se udržuje fit. No a tohle je jediná voda, kterou je ochotná pít," dodává její přítelkyně. O účinnosti této svěcené vody sice můžeme mít pochybnosti, ale na druhou stranu - Madonně bude v srpnu padesát let a pořád vypadá skvěle.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Černochová navrhne další pomoc Ukrajině

Ministryně obrany Jana Černochová (ODS) předloží vládě návrh na další pomoc Ukrajině. Řekla to v neděli České televizi. Česko by mohlo poslat pomoc v hodnotě 600 až 700 milionů korun. Ukrajině už poskytlo vojenský materiál za více než 3,5 miliardy korun.

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Píše se na Deník.cz