Zpravodajství

OBRAZEM: Nová znělka Ordinace 2

"Tvůj svět je můj, možná nechápeš, no tak to má být..." Těmito slovy už přes dva roky začíná seriál Ordinace v růžové zahradě. Důvěrně známý úvod seriálu ale doznal změn. Stalo se tak v den startu Ordinace v růžové zahradě s číslem dvě.


Pod taktovkou režiséra Tomáše Medka vznikla zcela nová znělka. V úvodu divácky populárního seriálu vás budou vítat známé tváře jako doktor Mázl nebo Běla Páleníková plus nové postavy z chirurgie.

Ordinace jako z katalogu
My vám přiblížíme, jak taková znělka vzniká. Nejprve je třeba napsat scénář a po jeho schválení se dávají dohromady všechny termíny a rekvizity. Pro tuto znělku byly navrženy a postaveny nové kulisy, které se liší od těch, které vídáte v seriálu. "Chtěl jsem, aby se nepoužívaly dekorace ze seriálu, protože jsou moc realistické. To chápu, ten seriál má být reálný. Ale já jsem chtěl bílé, čisté prostředí," říká režisér s tím, že si přál, aby to vypadalo katalogově.

Pro filmaře dlouhá šichta, pro hvězdu rychlovka 
Štáb režiséra Medka byl na všechny účinkující dokonale nachystán, proto samotné natáčení s jednotlivými herci zabralo pár minut. Zlata Adamovská byla dokonce překvapená, jak rychle a profesionálně akce proběhla. "Štáb byl perfektně připravený," chválila režiséra představitelka doktorky Páleníkové.  

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz