Zpravodajství

Přiletí k Pamele Andersonové třetí čáp?

O čem že se v Hollywoodu šeptá tentokrát? Povídá se, že kráska, známá svými nepřehlédnutelnými přednostmi, Pamela Andersonová čeká dítě s manželem Rickem Solomonem. S tím se ale stále hodlá dát rozvést. A to jen po pouhých třech měsících manželství.

Rick si prý stěžuje přátelům a tvrdí, že se Pamela chová naprosto iracionálně a mohou za to hormony. Stále prý doufá v usmíření. Pamela zvěsti o jejím těhotenství popírá. Pamela už má dvě děti,  jedenáctiletého Brandona a o dva roky mladšího Dylana, a to se svým prvním manželem, Tommym Lee. Jestli se Pamela dočká i do třetice, je zatím ve hvězdách...

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz