Zpravodajství

VIDEO: Karel Gott přiletěl s rodinou do Prahy

VIDEO: Karel Gott přiletěl s rodinou do Prahy

Karel Gott přiletěl v sobotu ráno s novomanželkou Ivanou a dcerou Charlotte Ellou z amerického Las Vegas do Prahy. My jsme byli jako jediná televize přitom. Gottovi a jeho blízkým se na letišti povedl husarský kousek - navzdory čekajícím novinářům se odtud nepozorovaně dostali až ke své vile na Bertramce.

Zdroj: TV Nova

Zpěváka a jeho rodinu, včetně tchyně Blanky Macháčkové, pak převezla bezpečnostní agentura rovnou z letištní plochy do jeho vily na Bertramce.

Manželka Ivana s dítětem mizí v domě, Karel Gott ale novinářům košem nedá.

"Velmi příjemná cesta a dělá mně radost váš zájem médií a našich všech známých, přátel, fanoušků, to nás opravdu potěšilo," řekl Gott.

Jak se novomanželé dostali z letiště, je trochu záhada. Počítalo se s tím, že po příletu využijí VIP salónek.

Zdroj: Korzo

Fotografové čekali od půl deváté tady před VIP salónkem, Mistr tudy ale neprošel.

Gottovi odletěli z Atlanty ve čtvrtek vpodvečer a po devíti a půl hodinách dorazili do Prahy. Letadlo přistálo před devátou ráno. Letenky v lepší třídě vyšly odhadem na čtvrt milionu korun.

Zatímco zpěvák odpočívá, jeho fanoušci mohou vsadit na to, zda se mu letos narodí konečně kluk. Bookmakeři se přiklánějí k tomu, že to bude holka.

Sázková kancelář se modlí, aby se Gottovým nenarodila dvojčata - kluk i holka, pak by totiž musela vyplatit výhru všem sázkařům.

Fanouškům Karel Gott vzkazuje - detaily o svatbě prozradím v pondělí na tiskové konferenci.

"Nic se pro mě svatbou s Ivanou nemění. Ke svatebnímu aktu by mezi námi stejně teď nebo později došlo," řekl Frekvenci 1 po příletu Gott. "Ten sňatek jsme skutečně neplánovali a rozhodli se až přímo v Las Vegas. A jestli jsem tím někoho zklamal? Věřím, že ne," dodal zpěvák.

Obřad ve svatební kapli v Las Vegas se konal v pondělí.

(Více čtěte zde)

Šlo o první sňatek osmašedesátiletého umělce. Gott s o 36 let mladší novomanželkou zároveň potvrdili, že čekají druhé dítě. Z předchozích vztahů má třiatřicetinásobný Zlatý a Český slavík dvě dospělé dcery - Dominiku a Lucii.

Gott si vybral Las Vegas jako místo sňatku, neboť jej ke městu zábavy a hazardu váže velmi silné pouto. "Vystupovaly zde největší legendy světové hudby a showbyznysu. Právě v hotelu Frontier, kde jsem měl v roce 1967 půlroční angažmá, začala také moje zahraniční kariéra," uvedl dříve zpěvák.

K výběru Las Vegas jej přimělo i to, že je to místo mnoha svatebních kaplí a rychlé sňatky jsou zde na denním pořádku. "Veškeré formality a samotná organizace sňatku byly už snadnou záležitostí a trvaly jen několik dnů," shrnul Gott, kterému se přípravy sňatku podařilo dokonale utajit před českými médii.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz