Zpravodajství

VIDEO: Karel Gott přiletěl s rodinou do Prahy

VIDEO: Karel Gott přiletěl s rodinou do Prahy

Karel Gott přiletěl v sobotu ráno s novomanželkou Ivanou a dcerou Charlotte Ellou z amerického Las Vegas do Prahy. My jsme byli jako jediná televize přitom. Gottovi a jeho blízkým se na letišti povedl husarský kousek - navzdory čekajícím novinářům se odtud nepozorovaně dostali až ke své vile na Bertramce.

Zdroj: TV Nova

Zpěváka a jeho rodinu, včetně tchyně Blanky Macháčkové, pak převezla bezpečnostní agentura rovnou z letištní plochy do jeho vily na Bertramce.

Manželka Ivana s dítětem mizí v domě, Karel Gott ale novinářům košem nedá.

"Velmi příjemná cesta a dělá mně radost váš zájem médií a našich všech známých, přátel, fanoušků, to nás opravdu potěšilo," řekl Gott.

Jak se novomanželé dostali z letiště, je trochu záhada. Počítalo se s tím, že po příletu využijí VIP salónek.

Zdroj: Korzo

Fotografové čekali od půl deváté tady před VIP salónkem, Mistr tudy ale neprošel.

Gottovi odletěli z Atlanty ve čtvrtek vpodvečer a po devíti a půl hodinách dorazili do Prahy. Letadlo přistálo před devátou ráno. Letenky v lepší třídě vyšly odhadem na čtvrt milionu korun.

Zatímco zpěvák odpočívá, jeho fanoušci mohou vsadit na to, zda se mu letos narodí konečně kluk. Bookmakeři se přiklánějí k tomu, že to bude holka.

Sázková kancelář se modlí, aby se Gottovým nenarodila dvojčata - kluk i holka, pak by totiž musela vyplatit výhru všem sázkařům.

Fanouškům Karel Gott vzkazuje - detaily o svatbě prozradím v pondělí na tiskové konferenci.

"Nic se pro mě svatbou s Ivanou nemění. Ke svatebnímu aktu by mezi námi stejně teď nebo později došlo," řekl Frekvenci 1 po příletu Gott. "Ten sňatek jsme skutečně neplánovali a rozhodli se až přímo v Las Vegas. A jestli jsem tím někoho zklamal? Věřím, že ne," dodal zpěvák.

Obřad ve svatební kapli v Las Vegas se konal v pondělí.

(Více čtěte zde)

Šlo o první sňatek osmašedesátiletého umělce. Gott s o 36 let mladší novomanželkou zároveň potvrdili, že čekají druhé dítě. Z předchozích vztahů má třiatřicetinásobný Zlatý a Český slavík dvě dospělé dcery - Dominiku a Lucii.

Gott si vybral Las Vegas jako místo sňatku, neboť jej ke městu zábavy a hazardu váže velmi silné pouto. "Vystupovaly zde největší legendy světové hudby a showbyznysu. Právě v hotelu Frontier, kde jsem měl v roce 1967 půlroční angažmá, začala také moje zahraniční kariéra," uvedl dříve zpěvák.

K výběru Las Vegas jej přimělo i to, že je to místo mnoha svatebních kaplí a rychlé sňatky jsou zde na denním pořádku. "Veškeré formality a samotná organizace sňatku byly už snadnou záležitostí a trvaly jen několik dnů," shrnul Gott, kterému se přípravy sňatku podařilo dokonale utajit před českými médii.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz