Zpravodajství

Barbora-Anička-Adam terčem internetových vtipů

Barbora-Anička-Adam terčem internetových vtipů

Barbora Škrlová je ženou mnoha tváří. To již znáte z naší obrazovky. Bizarní příběh ženy, která se vydávala za nezletilého chlapce i dívku, zaujal i šprýmaře. Na internetu tak kolují vtipy o Barboře, která může znát klíč ke kauze kuřimských týraných chlapců. Reportáž připravuje Kamila Jandová.


Nejenom vtipy jsou zdrojem zábavy recesistů. "V daném případě se jedná jaksi o festival magorů a na normálního v téhle kauze nenarazíš," zní jeden z rázných soudů o celém případu. "Okamžitě vraťte na titulní stranu sebevraždu Karla Svobody," tak zní apel dalšího vtipálka na bulvární deníky.

Vtipy o Barboře Škrlové jsou ZDE

Humoristé vědí, jak kauzu rozluštit. "A napadlo už v Brně u policie někoho, aby poprosil o pomoc velitele pátračky Arazíma? Tak navádí ke spolupráci s prvorepublikovým četníkem další šprýmař.

Podle dalšího komentáře hrozí lidstvu vážné nebezpečí. „Na případu se podílí největší globální mafie zaměřená na vyhlazení heterosexuálních lidí," míní radikální hlas.

Komedie, nebo horor?

Přesto se najdou i vtipálci-filozofové. „Kauza přestává být vtipná - protože nás přestala bavit komedie, teď nastává špionážní thriller. Anička je tím, čím chceme. Anička je nový, moderní virtuální druh zábavy. Každý budeme mít doma svou Aničku, jako měly kdysi děti tamagoči."

A pak se má někdo v kauze ABA (Adam-Barbora-Anička) vyznat!

Více se o vtipech na Barboru Škrlovou dozvíte v Televizních novinách!

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz