Zpravodajství

Petr Poláček je po letech opět nezadaný

Zpěvák Petr Poláček konečně přiznal to, o čem se už delší dobu spekulovalo. Se svou přítelkyní Zuzankou se se už nevídá už s ní ani nebydlí. Dokonce i Vánoce nakonec trávili odděleně, ačkoliv Petr plánoval něco jiného.

Ještě před rokem byl štěstím bez sebe, když se mohl se Zuzanou nastěhovat do nového domu, a pochvaloval si, jak mu Zuzanka pomáhá vyřizovat různé věci na úřadech. Teď už ji ale nahradila maminka. S rodinou také prožil vánoční svátky.

Petr sice trochu mlží a vztah se Zuzanou se snaží definitivně nepohřbívat, jenže to nezní moc přesvědčivě. "My jsme si jen dali takovou delší pauzu, abychom si od sebe odpočinuli, a uvidíme, co bude dál," prohlašuje. Jeho přátelé z divadla na Broadwayi ale říkají, že bývalí milenci už vůbec nejsou v kontaktu a obnovení vztahu nepřichází v úvahu.

Proč se vlastně se svou několikaletou láskou, na niž nedal nikdy dopustit, rozešel, nikdo neví. On sám tvrdí, že nikoho jiného nemá, a hledat prý zatím ani nebude. "Nemám čas. Chci na sobě tvrdě pracovat, zdokonaluju se ve hře na kytaru, chystám desku, dávám dohromady novou kapelu," říká.

O tom, že by se dal dohromady s další účastnicí soutěže Česko hledá SupersStar Šárkou Vaňkovou, prý nikdy neuvažoval. "Jsou to jako obvykle výmysly bulváru," mávl rukou. A Šárka ho pak doplnila: "Jsme kolegové z divadla, kamarádi. Známe se už dlouho a to je všechno. Nic víc za tím nehledejte."

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz