Zpravodajství

Paul McCartney podstoupil plastiku obličeje

Sir Paul McCartney chce být i ve svém pokročilejším věku štramák. Proto neváhal a koncem minulého roku podstoupil na jedné z předních plastických chirurgií v New Yorku celkové omlazení obličeje spojené s odstraněním jemných vrásek kolem úst a očí. Byla mu odstraněna i povislá kůže v obličejových partiích.

Díky úspěšné odoperované a zahojené plastice vypadá rozvodem zdrchaný pětašedesátiletý McCartney, který prodělal i srdeční operaci, viditelně lépe. Důvodem je určitě i jeho nová láska, o sedmnáct let mladší herečka Rossanna Arquettová. Jak uvedl londýnský plastický chirurg Alex Karidis, když si prohlížel nejnovější zpěvákovy fotografie, zásah dopadl mimořádně dobře.

"Jeho obličej dnes vypadá mladistvě a svěže. Odstranili mu nejmarkantnější vrásky a tukové přebytky kůže. Plastiku prodělaly i jeho horní a dolní víčka, čímž se mu projasnil pohled," vyjmenoval plastické zásahy do Paulova vzhledu chirurg, který zároveň potvrdil, že na zpěvákovi byla podle jeho názoru odvedena prvotřídní práce.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz