Zpravodajství

Johnny Depp chce ve filmu hrát Michaela Jacksona

Herec Johnny Depp zatoužil přetrumfnout roli piráta Jacka Sparowa a čokoládového magnáta Willyho Wonky, s nimiž ho nyní většina lidí spojuje. Nyní uvažuje o tom, ztvárnit na plátně v životopisném snímku legendárního zpěváka Michaela Jacksona.

"Lidé mi často říkají, že jsem se v roli Willyho Wonky ve filmu Karlík a továrna na čokoládu určitě inspiroval zpěvákem Michaelem Jacksonem," říká herec. "Ale nebylo tomu tak. A když o tom teď přemýšlím, říkám si, že by to možná vůbec nebylo špatné. Ovšem nic není ztraceno, může k tomu ještě dojít v trochu jiné podobě. Proč vlastně o Michaelovi nenatočit film?"

Michael Jackson se po skandálu v roce 2005, kdy se ocitl v podezření ze zneužívání malých chlapců, drží spíše v pozadí. Světový tisk se k němu vrací nejčastěji v souvislosti s jeho neuspořádanými financemi nebo bortícím se obličejem, který je žalostným výsledkem příliš mnoha plastických operací. Pokud by bývalého krále popu hrál právě Johnny Depp, mohlo by jít o velmi zajímavý pokus nahlédnout zpět do discoéry osmdesátých let. A nemusel by to být zrovna thriller...

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ředitelství silnic a dálnic čelí kybernetickému útoku

Ředitelství silnic a dálnic se v úterý ráno stalo terčem kybernetického útoku. Nefungují webové stránky http://rsd.cz/ a dopravní informace na http://dopravniinfo.cz/. Ředitelství silnic a dálnic o tom informovalo na twitteru. V ranních hodinách nefungovala ani bezplatná asistenční informační linka pro řidiče. "Bezpečnost a dohled především nad dálniční sítí byl a je zajištěn. Izolované od kybernetických rizik, a tedy v plném provozu jsou systémy mýta a bezpečnostní a dohledové systémy řízení tunelů," uvedlo ředitelství. Kybernetickým útokem se momentálně zabývá Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost.

Krátká zpráva

USA úspěšně testovaly hypersonické zbraně, tvrdí americké letectvo

Americké letectvo v pondělí oznámilo úspěšně provedený test hypersonické zbraně. Ta měla letět až pětinásobnou rychlostí zvuku. Uvedla to agentura Reuters. Test provedlo letectvo v sobotu na pobřeží jižní Kalifornie. USA není jediným státem, který hypersonické zbraně testuje či používá. Rusko je použilo ve válce na Ukrajině. Podle tvrzení USA má hypersonické zbraně testovat i Čína, ta to však popírá.

Píše se na Deník.cz