Zpravodajství

Johnny Depp chce ve filmu hrát Michaela Jacksona

Herec Johnny Depp zatoužil přetrumfnout roli piráta Jacka Sparowa a čokoládového magnáta Willyho Wonky, s nimiž ho nyní většina lidí spojuje. Nyní uvažuje o tom, ztvárnit na plátně v životopisném snímku legendárního zpěváka Michaela Jacksona.

"Lidé mi často říkají, že jsem se v roli Willyho Wonky ve filmu Karlík a továrna na čokoládu určitě inspiroval zpěvákem Michaelem Jacksonem," říká herec. "Ale nebylo tomu tak. A když o tom teď přemýšlím, říkám si, že by to možná vůbec nebylo špatné. Ovšem nic není ztraceno, může k tomu ještě dojít v trochu jiné podobě. Proč vlastně o Michaelovi nenatočit film?"

Michael Jackson se po skandálu v roce 2005, kdy se ocitl v podezření ze zneužívání malých chlapců, drží spíše v pozadí. Světový tisk se k němu vrací nejčastěji v souvislosti s jeho neuspořádanými financemi nebo bortícím se obličejem, který je žalostným výsledkem příliš mnoha plastických operací. Pokud by bývalého krále popu hrál právě Johnny Depp, mohlo by jít o velmi zajímavý pokus nahlédnout zpět do discoéry osmdesátých let. A nemusel by to být zrovna thriller...

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz