Zpravodajství

Video: Noční výprodej: Rvali se o tepláky!

Video: Noční výprodej: Rvali se o tepláky!

Některé supermarkety v České republice zažily hodně rušnou noc. Své zákazníky totiž lákaly až na osmdesátiprocentní slevy. O některé levné zboží se lidé doslova rvali.


V jednom chrudimském supermarketu to vypadalo jako na nepovolené demonstraci. Lidé čekali desítky minut předem u zavřených vchodových dveří, jen aby byli první a vystačily na ně zlevněné tepláky, cédéčka a prášky na praní.

A pak to přišlo...

Po otevření supermarketu se strhla opravdová mela. Lidé se během okamžiku začali prát o oblečení. Místa v uličkách bylo málo, košíky proto musely nad hlavu. Někdo se na nákup skutečně vybavil. Nechyběly velké tašky, které unesou až dvacet pět kilo. Uličky obchodu připomínaly jedno velké tržiště. Za dvacet minut některé zboží úplně zmizelo. V regálech zbyly prázdné krabice.

Podle našich informací naštěstí nikdo nepřišel k úrazu. Podobná akce se prý brzy bude opakovat.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Německem otřásá skandál. EU volá po sankcích proti bývalému kancléři

Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder se zřejmě brzy objeví na sankčním seznamu Evropské unie v souvislosti s válkou na Ukrajině. Požadavek se ozývá z Evropského parlamentu. Důvodem jsou silné vazby, které Schröder má na Rusko a jeho prezidenta Vladimira Putina. Zřejmě i z tohoto důvodu přišel o některé finanční výhody, které doposud měl. Spolkový sněm mu vzal všechny výhody s výjimkou renty a osobní ochranky.

Píše se na Deník.cz