Zpravodajství

VIDEO: Žena běhala po parku nahá, našli ji mrtvou

VIDEO: Žena běhala po parku nahá, našli ji mrtvou

Těžko uvěřitelný obrázek se mohl naskytnout kolemjdoucím, kteří se procházeli pražským areálem na Divoké Šárce. Pohybovala se tam vyšinutá žena. V pátek dopoledne ji našli policisté v parku mrtvou. Informaci o úmrtí ženy nám potvrdil mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

Zdroj: TV Nova

V pátek dopoledne pátralo po ženě až 70 policistů. Pomáhal jim při akci i vrtulník s termovizní. Policie nalezla promrzlé tělo ženy, kterou se již nepodařilo zachránit. "Ženě bylo 43 let," řekl mluvčí pražských policistů Ladislav Bernášek.

Podle našich informací zmizela žena 4. ledna. "Pátrali jsme po ní od žačátku ledna," uvedl mluvčí. Žena trpěla psychickými potížemi, v minulosti byla na ošetření na psychiatrii.

Po parku na Divoké Šárce pobíhala nahá. Ve čtvrtek našli policisté její oblečení složené do komínků a její občanský průkaz.

Policisté zjišťují, zda za úmrtím ženy nestál někdo cizí. Na těle oběti nenašli kriminalisté stopy po bodnutí. Žena zřejmě bez jakýchkoli oděvů na sobě promrzla.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz