Zpravodajství

Denzel Washington i Bruce Willis zastrašují nápadníky svých dcer

Denzel Washington i Bruce Willis zastrašují nápadníky svých dcer
Zdroj: TV Nova

Denzel Washington se ze všech sil snaží ochránit své dvě dcery, dvacetiletou Katiu a o čtyři roky mladší Olivii před nevhodnými nápadníky. Nejinak si počíná také jeho herecký kolega Bruce Willis.

V rozhovoru s televizním moderátorem Davidem Lettermanem řekl, "Má starší dcera má přítele, který studuje na stejné škole jako ona. Ten kluk vypadá, že je chytrý, ale na můj vkus má moc náušnic. Tak jsem mu řekl, `S tebou se mladý muži moc přátelit nebudu.´ Pak jsem na něj poslal svého staršího syna, aby ho jako postrašil. Řekl jsem mu, trochu ho propleskni, trochu ho načni a já to pak dokončím."

Denzel přiznává, že má problémy s tím být stejně přísný na své syny, čtyřiadvacetiletého Johna a šestnáctiletého Malcolma, jako je na dcery. "Je to těžké a vím, že na ně beru jiný metr, protože si vždycky říkám, ´No to je můj kluk!´," přiznává dle FemaleFirst Denzel Washington.

Denzel není jediný herec, který užívá image, jež si vybudoval ve filmech na zastrašování nápadníků svých dětí. I Bruce Willis se přiznal, že dělá něco podobného. "Já prostě těm chlapcům řeknu, že se s nimi chci setkat a pak na ně vrhnu takový ten nebezpečný pohled, víte, co myslím. Také dělám to, že jednoho z nich vždycky udělám šéfem. Řeknu třeba, 'Chlapče, jak se jmenuješ?' a on řekne, že třeba Brad. No a já mu pak povím, 'Brade, jsi za ně odpovědný. Jestli se cokoliv jedné z mých dcer stane, půjdu po tobě jako první. Pak zabiju rovnou před tebou tvé přátele a tebe si nechám na konec,'" přiznal Willis. Inu, roztomilí tatínkové.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz