Zpravodajství

VIDEO: Lupič-amatér přepadl benzínku, s osmi tisíci jej dopadla policie

VIDEO: Lupič-amatér přepadl benzínku, s osmi tisíci jej dopadla policie

Příliš peněz z lupu si neužil v sobotu ráno 37letý lupič, který přepadl benzínku u Brodců nad Jizerou u Mladé Boleslavi. Při činu mu nepomohla ani maskovaná kukla. Po chvíli jej nedaleko dopadla policejní hlídka. Našemu serveru to sdělil mluvčí mladoboleslavských policistů Ladislav Mareš.

Zdroj: TV Nova

Maskovaný lupič měl u sebe kuchyňský nůž. Navíc se před loupeží posílil alkoholem. Při loupeži měl asi 0,5 promile alkoholu v krvi. "Dej sem peníze," zařval lupič na obsluhu.

"Donutil obsluhující ženu otevřít pokladnu a vydat mu peníze," uvedl Mareš. Lupič si z benzínky odnesl asi osm tisíc korun.

Muže si poblíž místa činu všimla policejní hlídka. Lupič se snažil ukrýt kuklu do igelitové tašky. Policisté mu ale nasadili pouta. Při domovní prohlídce našli i nůž a peníze.

Nyní hrozí pachateli až deset let za katrem.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz