Zpravodajství

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Sebevrah se zastřelil v pasáži u Václaváku!

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Sebevrah se zastřelil v pasáži u Václaváku!

Netradiční zážitek si v neděli odnesli někteří zákazníci pražského nákupního centra Černá růže, které je nedaleko Václavského náměstí. Přímo před zraky kolemjdoucích se tam po půl třetí odpoledne zastřelil 59letý muž. Informaci našemu serveru sdělila mluvčí pražské policie Eva Brožová.

Zdroj: TV Nova

"Informaci o střelbě v centru Prahy jsme získali ve 14:43 z linky 112," řekla Brožová. "Muž se před sebevraždou pravděpodobně nepohodl s jeho manželkou," uvedla mluvčí.

"Muž zemřel na místě ještě před příjezdem záchranky," řekla mluvčí pražských záchranářů Jiřina Ernestová. "Už jsme mu bohužel nemohli pomoci," dodala.

Sebevrah byl podle našich informací lékařem. Plánoval s manželkou odjezd zpět na Slovensko. Oba partneři byli totiž Slováci a měli být v Česku na návštěvě u dcery.

Ještě před posledním výstřelem se muž stačil posilnit několika doušky vodky. Podle našich informací byli oba manželé v podnapilém stavu.

Kulku si prohnal hlavou legálně drženou zbraní přímo před zraky desítek zákazníků Černé růže. Policisté jsou na místě, kde zajišťují stopy.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz