Zpravodajství

VIDEO: Řídila opilá, vymlouvala se na cukroví

VIDEO: Řídila opilá, vymlouvala se na cukroví

I v noci na pondělí se bouralo. V pražské Krči se staly hned dvě dopravní nehody. Tu první má zřejmě na svědomí alkohol za volantem.

Zdroj: TV Nova

S nabouraným vozem skončil v neděli večer řidič na jedné z pražských křižovatek. Přitom v tu chvíli vůbec nejel.

"Stál jsem před odbočkou. Chtěl jsem odbočit doleva. Ze zadu se blížilo auto. Já jsem čekal, až přejedou protijedoucí auta. To auto se stále blížilo, nebrzdilo a najednou rána a skončil jsem až za křižovatkou," popsal situaci jeden z účastníků nehody.

Když na místo přijela polocie, bylo jasné, proč auto nebrzdilo. Řidička, která seděla za jeho volantem, totiž v sobě měla jedno promile alkoholu. Sama ale tvrdila, že nic nevypila. Vymlouvala se na to, že snědla cukroví, které alkohol obsahovalo. 

Řidičce teď hrozí několikatisícová pokuta a ztráta trestných bodů. Zasahující policisté ale v tu chvíli ještě netušili, že za několik minut pojednou k další dopravní nehodě.

Našla smrt pod koly

Jen několik desítek metrů od předchozí havárie v Praze-Krči skončila pod koly auta pětašedesátiletá žena.

Podle policejní mluvčí vstoupila žena do silnice náhle a mimo přechod. Padesátiletý řidič už nestačil zastavit. Auto do ženy vrazilo takřka bez brždění. Záchranáři byli na místě jen několik minut po nehodě. Lékař už ale nemohl starší ženě pomoci a konstatoval smrt.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz