Zpravodajství

VIDEO: Exkluzivní rozhovor s novými rodiči Vendelína Čtvrtka

VIDEO: Exkluzivní rozhovor s novými rodiči Vendelína Čtvrtka
Zdroj: TV Nova

Novorozenec Vendelín Čtvrtek, kterého našel v polovině prosince bezdomovec v popelnici, má nové rodiče. Ti se byli na chlapečka podívat a v úterý se rozhodli - chceme, aby to byl náš syn. Televize Nova s novýmu rodiči Čtvrtka natočila exkluzivní rozhovor.

Co jste dělali, když zazvonil telefon a uředníci pražského magistrátu vám řekli, že jako ideální rodiče malého Čtvrtka vybrali právě vás?

Brečeli, brečeli jsme samozřejmě. Už jsme opravdu nevěřili, že ten telefon někdy zazvoní. Znali jsme historii toho miminka, ale při našem rozhodování tohle roli nehrálo.

S jakými pocity jste se šli na chlapečka podívat?

Toho setkání jsme se velice báli. Měli jsme strach, že nepřeskočí ta jiskra, která je hodně důležitá. Velice nás překvapilo to, že už druhý den byly ty pocity velice jednoznačné.

Dozví se váš syn pravdu o začátku svého života? 

Uvažujeme nad tím, zda-li vůbec je na světě člověk, který se potřebuje dozvědět, že na začátku byl tak nemilovaný, tak nedůležitý pro své rodiče, že byli schopni ho takovým způsobem odložit.

Chtěla bych požádat všechny média, aby se přestala zabývat dále touto kauzou. Bude dobré, když se ďítěti nebude připomínat jeho smutný začátek.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz