Zpravodajství

VIDEO: Praha: Nebezpečný lupič stále na útěku!

VIDEO: Praha: Nebezpečný lupič stále na útěku!

V Praze řádí nebezpečný lupič. V úterý vpodvečer během tří hodin přepadl s pistolí v ruce celkem čtyři prodejny. Vybíral si záměrně takové, ve kterých by ho nikdo nečekal. Lupič zatím policii uniká.


Butik s oblečením, recepce hotelu, květinářství a prodejna s pečivem. Tyto provozovny v podvečer v Praze navštívil neznámý lupič. Měl pistoli v ruce a chtěl jediné - peníze.

Policisté jezdili od jednoho přepadení k druhému. Lupič byl ale vždy rychlejší. Vzhledem k tomu, že si vybíral malé provozovny, moc peněz si neodnesl. Uloupené částky se pohybují od tisícovky do 15 tisíc korun.

Popis odpovídá na jednoho a téhož pachatele. Je mu zhruba 40 až 45 let. Má pistoli, konkrétně revolver. Mluví hůř česky. To je zatím vše, co o něm policie ví. Teď mu hrozí až deset let vězení.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Píše se na Deník.cz