Zpravodajství

Smrt hollywoodské hvězdy: předávkování drogami!

Smrt hollywoodské hvězdy: předávkování drogami!

Osmadvacetiletý herec australského původu Heath Ledger byl nalezen mrtvý ve svém bytě v New Yorku. Podle policie pravděpodobně zemřel na předávkování drogami. Ledger se narodil v roce 1979 v Austrálii. S herečkou Michelle Williamsovou měl malou dceru.

V hlubokém bezvědomí ho našla jeho osobní masérka. Ležel na posteli a kolem jeho těla byly rozházené prášky na spaní. Je otázkou, zda byl jeho krok záměrný. V posledních měsících totiž v několika rozhovorech vyjádřil silnou nespokojenost se svým životem.

Heath Ledger zazářil především ve filmu Zkrocená hora, kde ztvárnil homosexuálního kovboje. Za tuto roli byl nominován na Zlatý glóbus i na Oscara. Hlavního představitele si zahrál i ve snímku Casanova z roku 2005.

Mezi jeho poslední role patří zločinec Joker, protivník Batmana ve filmu Temný rytíř. Snímek se letos objeví i v českých kinech.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česko dalo Ukrajině helikoptéry a tanky, uvedl americký ministr

Ukrajinská armáda nedávno od Česka dostala bojové helikoptéry, tanky a raketové systémy. Po pondělním telekonferenčního jednání se spojenci to řekl americký ministr obrany Lloyd Austin. Hlavním tématem schůzky byla další vojenská pomoc Ukrajině, uvedl portál Defense One.

Píše se na Deník.cz