Zpravodajství

Landa překvapil, chystá se znovu zaplnit koncertní haly

Landa překvapil, chystá se znovu zaplnit koncertní haly
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Daniel Landa opět překvapuje. Ačkoli ještě nedávno v médiích tvrdil, že s koncertováním skončil, nyní je opak pravdou. Už teď je totiž naplánované jeho další koncertní turné s názvem "Československo 2008".

Jeden z nejznámějších zpěváků rozjede své další turné, v jehož rámci zavítá od dubna do května exklusivně do pěti sportovních hal v Ostravě, Pardubicích, Praze, Košicích a  Bratislavě.

Překvapením je i nová deska
Zpěvák by měl také více poodhalit a představit právě dotáčenou
novinkovou desku, jež vyjde před zmíněnými koncerty. Tour se bude konat symbolicky 90 let od vzniku Československa a fanoušci zpěváka se mají jako vždy na co těšit. Však kdo ví, jestli právě tohle turné nebude tím slibovaným posledním.

 

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Vojáci z Azovstalu půjdou před soud

Ukrajinští vojáci zajatí v továrním komplexu Azovstal půjdou před soud v separatistické Doněcké lidové republice. Uvedl to v pondělí vůdce samozvané republiky Denis Pušilin. Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov také sdělil, že výměna obránců Azovstalu za proruského oligarchu Viktora Medvedčuka není pravděpodobná. "Medvečuk je občan Ukrajiny. Nemá žádné napojení na Rusko a není voják. Lidé zajatí v Azovstalu jsou vojáci, je to úplně jiná kategorie lidí. Mluvit o nějakých dohodách je obtížné," řekl Peskov.

Píše se na Deník.cz