Zpravodajství

Mrtvá žena na sídlišti: spadla na trávník z 11. patra

Mrtvá žena na sídlišti: spadla na trávník z 11. patra
Zdroj: TV Nova

Tragické úmrtí museli řešit ve středu večer záchranáři a policisté v Ostravě. Ve Vítkovicích tam po 22:00 spadla z 11. patra 31letá žena. Na místě zemřela. Našemu serveru to sdělila severomoravská policejní mluvčí Dagmar Bednarčíková.

"Informaci jsme přijali na lince 158," řekla mluvčí. Žena spadla z výšky domu ve Buškovické ulici. "Sousedi z domu ženu poznali," řekla Bednarčíková s tím, že ženě bylo 31 let.

"Hlášení o nehodě jsme dostali ve 22:05," řekl mluvčí severomoravských záchranářů Lukáš Humpl. Ženu nalezl mrtvou náhodný kolemjdoucí. "Žena skočila z okna v 11. patře," řekl mluvčí. "Nejevila žádné známky života," dodal.

Nyní kriminalisté prošetřují, jak ke smrtelnému pádu došlo.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea hlásí "pozitivní trend" v boji proti covidu, případy horečky klesají

Státní média v Severní Koreji dnes oznámila “pozitivní trend“ ve vývoji epidemie covid-19. Poprvé za téměř 10 dní, od doby, kdy Severní Korea přijala opatření v boji proti šíření nákazy, klesly denní případy "horečky" (jak je toto onemocnění v zemi oficiálně označováno) pod 200 000 případů. Prvního nakaženého Severní Korea přiznala 12. května a v současné době eviduje zhruba 2,5 milionu nakažených. Se symptomy onemocnění už zemřelo skoro 70 lidí.

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz