Zpravodajství

VIDEO: Chomutov: Podivná smrt v nemocnici

VIDEO: Chomutov: Podivná smrt v nemocnici
Zdroj: TV Nova

Rodina jedné pacientky z Chomutova podala trestní oznámení na místní nemocnici. A to hned kvůli několika nejasnostem. Lékaři měli ženu léčit rok a půl, jenže pacientka stále ztrácela na váze a minulý týden zemřela. Nemocnice prý rodině navíc odmítla nahlížet do zdravotní dokumentace.

Zdraví začalo Janu Polcarovou zlobit už před rokem a půl, to vážila ještě 48 kilogramů. Nejméně čtyřikrát za sebou ležela na interně a lékaři prý opakovaně tvrdili, že příčinou je psychická nemoc.

V polovině ledna už žena vážila jen 30 kilo, doslova se ztrácela před očima. Rodina podala na lékaře stížnost. Vedení nemocnice ale odpovědělo, že postupuje správně. Paní Polcarová 20. ledna zemřela.

Ještě před smrtí ženy chtěla rodina vidět její chorobopis, lékaři to nejdříve slíbili, ale za pár minut svůj názor prý nečekaně změnili.

Rodina se až z textu chorobopisu dozvěděla, že jejich příbuzná zemřela na plicní nemoc, o té prý ale předtím nikdo z lékařů neřekl ani slovo.

Spletitý případ už řeší policejní vyšetřovatel, ten si také vyžádá celý lékařský spis.

Odpolední Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz