Zpravodajství

Z Tomáše Matonohy je hospodský povaleč

Z Tomáše Matonohy je hospodský povaleč
Zdroj: TV Nova

Coby novoroční „dáreček“ připlula v lednu do seriálu Ulice nová herecká posila v podobě Tomáše Matonohy alias nezdárného Pepana, jenž má k romantickému ideálu hodně daleko.

Průšviháře Pepana si v seriálu Ulice zahraje Tomáš Matonoha. A jaký je Pepan očima jeho hereckého představitele? „Já si myslím, že Pepan je takový flink a budižkničemu - říká se tomu taky nefachčenko. Nepracuje, nic nedělá, prosedí celé dny v hospodě. Je to zkrátka takový hospodský povaleč... Se Simonou je proto, protože ona si ho v podstatě vydržuje. Je do něj nešťastně zamilovaná, a tudíž si od něj nechává všechno líbit. A Pepan toho, že mu u ní všechno prochází, náležitě využívá. Jde tak daleko, kam ho Simona pustí. Vzhledem k tomu, že ho pouští hodně daleko, vznikají zajímavé situace," je přesvědčen Matonoha, jenž s potutelným úsměvem dodává: „Pepan je hodně záporná postava. Přiznám se, že tak trošku počítám s tím, že mi po nějakém čase v Ulici v trafice neprodají ani noviny."

Charismatický herec se netají tím, že se mu Pepan hraje výtečně, protože s ním má pramálo společného. „Je to úplně někdo jiný, než jsem já. Čím je mi nabídnutá postava povahově vzdálenější, tím se mi hraje líp." Pepan má k romantickému ideálu hodně daleko. Nepřekvapí proto, že když mu scénář předepisuje valentýnskou scénu, nebyl by to on, kdyby všechno proběhlo tak, jak je za normálních okolností zvykem...

„Pepan se zase opil, obložené chlebíčky určené na oslavu rozdal kamarádům a Valentýna jednoduše prošvihl, z čehož je Simona smutná. Je dokonce rozhodnutá se s ním rozejít. Ale nakonec se ti dva zase udobří, vysvětluje režisér seriálu Ulice Kryštof Hanzlík.

Charismatický herec Tomáš Matonoha žije v reálu v naprosto nekonfliktním, poklidném svazku s hereckou kolegyní Lucií Benešovou. Svoji zamilovanost netají, a oslavy svátku zamilovaných si proto nikdy nenechají ujít. „Valentýna slavím už dlouho. Myslím si, že zrovna tenhle svátek je pěknej," uzavírá s úsměvem televizní Josef Pavlica alias Pepan.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz