Zpravodajství

VIDEO: Dvouletý chlapec si utrhl prst

VIDEO: Dvouletý chlapec si utrhl prst
Zdroj: TV Nova

Nepříjemný úraz si chlapeček přivodil na představení v královehradeckém divadle Drak. Teď leží v pražské vinohradské nemocnici.

Chlapec má vážné poranění ruky. Jednalo se o amputaci ve druhém článku ukazováčku," řekl TV Nova lékař záchranné služby v Hradci klárové Jiří Mašek.  

Záchranka chlapce převezla na dětskou kliniku v Hradci Králové. Jeho stav byl ale tak vážný, že musel být transportován do Prahy na plastickou chirurgii. Sami lékaři dopředu nedokázali odhadnout, jestli se podaří chlapcův prst zachránit.

Bezpečné sedačky? 

V divadle Drak se za 50 let jeho existence takový úraz stal prý poprvé. "Můžu říct jen to, že nás to hrozně trápí, ani jsme nezjistili, jakým způsobem se to mohlo stát, promiňte, jsem z toho hrozně rozrušená, řekla Nově ředitelka divadla Drak Jana Dražďáková.

Podle ředitelky jsou sedačky téměř nové. Až do dnešního dne si prý myslela, že jsou i naprosto bezpečné.

Hned v pondělí chce Dražďáková kontaktovat firmu, která sem před třemi roky nové polstrované sedačky dodala.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz