Zpravodajství

Ester Ládová chce nejdřív svatbu, poté dítě

Ester Ládová chce nejdřív svatbu, poté dítě
Zdroj: Korzo

Bývalá pornohvězda, kráska s nepřehlédnutelným poprsím Ester Ládová dokončila své druhé cédéčko s názvem Osamělá. Ve skutečnosti však Ester osamělá není. Je stále zamilovaná do svého přítele Bohouše a co nevidět budou slavit roční výročí od svého seznámení.

Svou lásku si Ester hýčká, ale na vdavky a na založení rodiny zatím nepomýšlí. "Co se týká myšlenky na rodinu, dáváme jí oba ještě čas. Nechceme to uspěchat, ale ani propásnout," řekla Ester. Dlouhovlasá brunetka, se netají tím, že by ráda pod čepec. Nedovede si představit život bez dětí. Zároveň ale chce, aby jí manželství a láska vydržely na celý život. "Jsou ženy dospívající rychleji a jejich touha po miminku na sebe nenechá dlouho čekat. Já se ale řadím do jiné skupiny," upřesňuje Ládová. "Je těžké určit, kdy má žena takzvaně nejvyšší čas na potomky. Takové rozhodnutí považuji za velice důležité a zodpovědné, takže ho jako módní trend celebrit určitě nevidím. V dnešní době to není jednoduché a miminko potřebuje hodně péče, rodinné zázemí a moc a moc lásky."

Ester ví, že tento den i v jejím případě určitě nastane. Její názor ale zní: "Jak přijde dítě na svět? Přeci po svatbě. A vzhledem k tomu, že má můj přítel velice vyvinutý smysl pro řád a pořádek, nejdříve musí přijít jedno a pak druhé. Tak uvidíme, kdy se to stane."

 

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz