Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Opilec se pokoušel o sebevraždu na Nuselském mostě

EXKLUZIVNĚ: Opilec se pokoušel o sebevraždu na Nuselském mostě
Zdroj: TV Nova

I přes bezpečnostní bariéry neustávají pokusy lidí o sebevraždu na Nuselském mostě v Praze. V pondělí mezi jednou a druhou hodinou ráno tam museli policisté rozmlouvat sebevraždu 40letému muži. Našemu serveru to sdělil mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

"Oznámení jsme přijali v 1:17," řekl mluvčí. "Naši muži na místo dojeli a muži sebevraždu rozmluvili," řekl policista. Muž se nechystal opustit tento svět ve střízlivém stavu.

"Muž byl opilý," uvedla Iveta Česalová z tiskového oddělení pražské záchranky. Policisté muže předali do péče záchranářů. Ti jej převezli na ošetření do Všeobecné fakultní nemocnice. "Muž měl řezná poranění na předloktí," dodala Česalová.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz