Zpravodajství

Lední show Holiday on Ice v ČR

Mystery je nové představení lední revue Holiday on Ice, kde se představí světové špičky.


Představení začíná návštěvou na tajuplném východě a včleňuje do propracované krasobruslařské výpravné revue prvky magie a neznáma. Unikátní nová scéna celé show je dílem návrháře Barta Clementa a choreografa Robina Cousinse. 

Iluze vám rozbouří kartářka a pohádka

Mystery show nabízí nejen úžasnou podívanou, ale i stejně úžasný výlet do světa představivosti na ledě. Jednotlivými scénami představení provádí publikum cikánská kartářka, která nejprve přednese pomalou a smyslnou verzi klasiky Barryho Manilowa „Could it be Magic" pro ženský vokál v doprovodu houslí.

Na ledě se také objeví obrovská kniha pohádek, a prostřednictvím iluze si kartářka vymění místo s Alenkou v říši divů Lewise Carrolla. Známý příběh, zhudebněný do rytmu swingu, sleduje Alenčina dobrodružství se všemi ztřeštěnými postavami včetně bílého králíka, šíleného kloboučníka i srdcové královny.

Zavlňte se v ohromujícím rytmu

Slavná hudba Saint-Saensova Dance Macabre ožívá v odvážném čísle s temnými kostýmy a špetkou bizarnosti. Hypnotica obsahuje ohromující letecký výstup v rytmu hudby skupiny The Afro Celt Sound System a vy se máte určitě na co těšit.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz