Zpravodajství

Sylvester Stallone obhajuje růstový hormon

Sylvester Stallone obhajuje růstový hormon
Zdroj: TV Nova

Slavný svalovec Sylvester Stallone se dostal do hledáčku policejních složek, když vyšlo najevo, že užívá a distribuuje zakázané látky. Po důkladném vyšetřování se však zjistilo, že se nejedná o zakázané steroidy, ale o lidský růstový hormon, který dosud patří mezi neklasifikované substance. Jednašedesátiletý herec, který je velkým obhájcem hormonu, je tak z obliga.

Lidský růstový hormon známý jako HGH využívají ve velké míře jako povolený doping především sportovci. Dokud se přesně nezjistí, jaký má růstový hormon dopad na lidský organismus, bude patřit mezi povolené látky. Sám Sylvester k hormonu řekl: "Všichni, kdo se domnívají, že růstový hormon je steroid, jsou hluboce neinformovaní," řekl magazínu Time. "HGH je úžasná látka, která pomáhá organismu regenerovat se bez jakýchkoli vedlejších účinků. Já sám ho hojně užíval při natáčení posledního Ramba, abych se dostal do formy," nechal se slyšet herec, jehož poslední filmový trhák Rambo do pekla a zpět přijde do českých kin 21. února.

 

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz