Zpravodajství

VIDEO: Lupič nešika přepadl pumpu a ztratil doklady

VIDEO: Lupič nešika přepadl pumpu a ztratil doklady
Zdroj: TV Nova

Lupič nešika chtěl v úterý večer vykrást benzínku na Praze 6. Obsluha stanice se ho ale nelekla, i když na ni mířil zbraní. Nejenže si neodnesl ani korunu, ale on sám ještě přišel o bundu, doklady a ve výsledku i o pistoli. Svoji zpackanou akci završil tím, že se snažil obsluhu uplatit, když nezavolá policii.

Dvaadvacetiletý zloděj si chtěl odnést tržbu z benzínky v úterý krátce po 23. hodině. Když dorazil k pokladně, namířil na obsluhu pistoli.

Jenže žena za pultem se ho nelekla. Křičela na něj, že mu stejně nic nedá, že je tam kamera, ať utíká.

To už byl lupič na odchodu. Za ním se pak v autě pustil i personál a začala honička. Po několika metrech našli muže schovaného pod stromem.

Nejprve jim tvrdil, že nic neudělal a že je bezdomovec. Jenže to mu nepomohlo. Pak vytasil opět zbraň.

Viděl, že je zle, začal uplácet

Muž z čerpací stanice však zbraň vyrazil. Když lupič zjistil, že má pumpař i jeho doklady, snažil se jej uplatit, aby na něj nazavolal policii.

Pracovník pumpy se však zachoval čestně a policii zavolal.

Mezitím se ale pachatel dal na útěk. Přitom stihl ztratit ještě bundu. Po pár metrech naskočil do auta a s komplicem odjel.

Podle dokladů má jít o muže narozeného v roce 1986 s iniciály V. K., který mluví ukrajinsky. Policie žádá všechny svědky o pomoc. Informace o pachateli mohou lidé podat na lince 158. 

Pachateli hrozí až 10 let vězení. Stateční pracovníci čerpací stanice dostanou od svého šéfa finanční odměnu.  

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz