Zpravodajství

Česká Miss 2007 předá žezlo s novými prsy

Česká Miss 2007 předá žezlo s novými prsy
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Lucie Hadašová, která vloni získala titul Česká Miss, předá žezlo České Miss 2008 na finálovém galavečeru 2. února v přímém přenosu na TV Nova. Bude ještě krásnější, než když zvítězila v roce 2007. Již měsíc se pyšním novým poprsím.

"Nijak se tím netajím, že jsem si prsa nechala zvětšit. Měla jsem sotva jedničky a teď mám trojky, není to přehnané a cítím se hned lépe. Je mi jednadvacet let a nikdy jsem nebyla v nemocnici, tak když jsem šla na kliniku, byla jsem nervózní a bála jsem se. Nevěděla jsem, jaké to vlastně bude, jen jsem věděla, že mě čeká celková narkóza. Když jsem se z ní probudila, tak jsem si hned nafotila zavázaná prsa. A pak jsem měla hroznou chuť na čokoládu a maminka mi ji přinesla. Rodiče mi zvětšení prsou dovolili s tím, že jsem už plnoletá a mohu si dělat, co uznám za vhodné. Na truc bych jim to určitě neudělala. A také jsem musela mít schválení od mojí agentury, která mi jenom řekla, že nesmím přehnat určitou velikost poprsí. Ten rozdíl je výrazný, ale není až tak markantní," svěřuje se krásná Lucie.

Stále nemá chlapa
Do soutěže Česká Miss přišla ze Strážnice a jak sama říká, vítězství v soutěži krásy ji zcela změnilo život. "Přišla jsem ze sedmitisícového města do Prahy. Česká Miss mi otevřela dveře do společnosti, do které bych se nikdy nedostala. Studovala jsem v Brně Vysokou školu aplikovaného práva, obor právo a podnikání. Na rok jsem přerušila studia a teď v nich budu pokračovat v Praze. Rok jsem tady měla byt jako Miss zdarma, teď jsem ho s pomocí rodičů a prarodičů odkoupila, takže v Praze bydlím. Ale sama. Přítele nemám, zatím mi to vyhovuje. Zdá se mi, že kvalitní chlapi nejsou nebo jsem asi moc náročná. Ani nevím, v čem to je, že nemám mužského. Bydlet sama mi vyhovuje, zvykla jsem si na soukromí, mohu si dělat, co chci a kdy chci. Zatím si nedovedu představit, že bych měla v bytě nějakého muže, asi by musel mít svůj byt. Anebo bych třeba změnila názor, když bych se zamilovala. V sobotu tedy předám žezlo další České Miss a pustím se do studií."

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz