Zpravodajství

Zloděj mobilu dostal do rozkroku a skončil na záchytce

Těžko uvěřitelná událost se stala ve čtvrtek v Ostravě-Porubě. Nejprve tam v jednom z ostravských barů ukradl 22letý muž 25leté ženě mobil. Ta na telefon zavolala. Pachatel ho zvedl a domluvili se na schůzce. Tam na ženu vytáhl nůž. Incident se obešel bez zranění. Našemu serveru to sdělil mluvčí ostravských policistů Milan Klézl.

Žena si uvědomila, že jí pachatel mobil ukradl, když se oblékala. Po telefonu po ní chtěl dva tisíce korun, s tím, že jí ho pak vrátí.

Žena si ale hulvátské chování nechtěla nechat líbit. "Po příchodu na smluvené místo muže kopla do rozkroku," řekl Klézl. Poté muž shodil mladou ženu na zem. "V jedné chvíli se poškozené podařilo získat mobil zpět," řekl Klézl. Pachatel na ženu vytáhl nůž. Ze zloděje se tak stal lupičem. "Navíc jí kopl do hrudníku," dodal mluvčí.

Žena ale utekla bez vážnějších zranění. Policisté muže dopadli krátce po činu. Zjistili, že je to mladík, který již byl za loupež podmíněně odsouzen. Opilý pachatel skončil na ostravské záchytce. Nyní mu hrozí až deset let za mřížemi.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz