Zpravodajství

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Strážníka propustili na svobodu, promluvil na kameru TV Nova!

Strážník městské policie, obviněný z vraždy Američana v pražských Vysočanech, je na svobodě. Soud ho neposlal do vazby. Muž bude vyšetřován na svobodě. Jen před pár hodinami se nám podařilo s ním udělat rozhovor.

Před třemi dny se stala vražda. Kriminalisté obvinili strážníka městské policie, že nožem zabil Američana. V pátek muže pustil soudce na svobodu. Policista, kterému hrozí až dvanáct let o případu nechtěl příliš mluvit. Celá událost ho mrzí.

"Hlavně čeho já se bojím, něco jsem zaslechl, jestli zveřejníte byt, aby mě nechtěl někdo napadnout nebo něco takového," řekl TV Nova.

Strážník byl během krátkého rozhovoru vystresovaný, má strach také o svou přítelkyni. Bojí se přečíst noviny, anebo zapnout televizi.

Nečte noviny

"Já jsem nečetl žádný noviny a ani nechci číst noviny, protože mi říkali, že hlavně každou chvíli je tam něco jiného," uvedl.

Co bude strážník, který je obviněn z nejhoršího zločinu dělat v příštích dnech, sám neví.

To, že na strážníka nebyla uvalena vazba je podle právníků rozhodnutí spíše neobvyklé.

Pokud výsledky vyšetřování nepřinesou nějaké nové zásadní důkazy, bude policista až do vynesení rozsudku soudu na svobodě.

 

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil armádě najímat civilní letadla pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz