Zpravodajství

VIDEO: Nehoda si vyžádala čtyři zraněné

VIDEO: Nehoda si vyžádala čtyři zraněné

K vážné dopravní nehodě vyjížděli v neděli večer dopravní policisté do pražských Strašnic. Rychle jedoucí auto tam v plné rychlosti narazilo do stojící Felicie. Záchranka z místa nehody odvezla čtyři lidi.

Zdroj: TV Nova

Nehoda se stala na rušné křižovatce hned u pražské jižní spojky. Felicie, která z ní sjížděla, dávala přednost projíždějícím autům. V tu chvíli se k ní přiřítilo rychlejodoucí mondeo a zezadu do ní narazilo. Rána to byla taková, že se auto otočilo o tři sta šedesát stupňů a skončilo sto metrů od místa, kde narazilo do felicie.

Z felície záchranáři odvezli muže a mladou dívku do thomayerovy nemocnice. Oba dva byli ještě večer propuštěni. Řidič, který je ze silnice smetl, podle nich nemohl jet povolenou padesátkou.

Z mondea záchranáři vyproštují dva muže. Otce, který seděl za volantem, a jeho syna. Podle svědků nehody a personálu v nemocnici, kam oba dva převezli, byl z řidiče cítit alkohol.

Pokud se řidiči skutečně prokáže že měl v krvi alkoho hrozí mu vysoká pokuta a zákaz řízení. Když to bude více jak jedno promile může skončit před soudem.

Snídaně s Novou

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz