Zpravodajství

Lucie Hadašová si pochvaluje: Pražandám jsme to natřely!

Lucie Hadašová si pochvaluje: Pražandám jsme to natřely!
Zdroj: Korzo

Česká Miss 2007 Lucie Hadašová, vysokoškolská studentka aplikovaného práva a úspěšná modelka, měla obrovskou radost, že se její nástupkyní na trůnu stala opět rodačka ze Strážnice. Eliška Bučková, která získala letošní korunku České Miss, se jí ve finále líbila jednoznačně nejvíc, takže volbu diváků považuje za spravedlivou.

"Navíc to dokazuje, že na Moravě jsou vůbec nejhezčí holky. Je to pro nás velké zadostiučinění," prohlásila bezprostředně po vyhlášení výsledků jako správná patriotka. Pak ale přece jen diplomaticky dodala: "Ne, že by v Praze hezké holky nebyly, ale přece jen je jich u nás nějak víc. Zkrátka je z čeho vybírat."

Loňská královna krásy Lucie Hadašová, která se nyní chlubí zbrusu novými silikonovými ňadry, prý ale žádné rozumy nebo dokonce recept na to, jak uspět v soutěži, Elišce Bučkové nedávala. "My se vlastně ani moc neznáme," vysvětluje. "Elišce je osmnáct, ona je jiná věková kategorie než já, zná ji ale moje sestra. A moc jí fandila," řekla Lucie.

Pozor na novináře!
Jednu radu pro svou nástupkyni ale Lucie přece jen má. "Jednoznačně radím, aby si dala pozor na novináře. Protože řadu věcí, které ještě ke všemu ani nejsou pravda, strašně nafouknou. Mám zkušenosti, že existuje spousta lidí, kteří si myslí, že co je psáno, to je dáno, a prostě uvěří i těm největším nesmyslům," konstatovala. A zrušila by tedy bulvární tisk? "Ne, to zas ne," směje se. "Potřebujeme ho ke své práci, stejně tak, jako on nás. Myslím si ale, že by měly být určité meze, kam až je možné zajít. Rozhodně ale nesouhlasím s tím, aby se kolem dokola omílaly a opisovaly absolutní nesmysly jen proto, že vypadají zajímavě."

Půvabná blondýna Lucie Hadašová ví, o čem mluví. První negativní zkušenost s tiskem zažila už krátce po svém loňském vítězství v soutěži krásy Česká Miss. Na internetu se objevily její pornografické fotky. Rázem se stala slavnou a se "zaručenými" informacemi se roztrhl pytel. Pak se ale prokázalo, že šlo o počítačovou úpravu jejích běžných fotografií. Bublina splaskla, o korunku nepřišla, ale trvalo dost dlouho, než se na celou aféru zapomnělo. Kdo jí chtěl ublížit, nebo zda šlo jen o hloupý vtip, dodnes neví...

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz