Zpravodajství

Nemocnice se neumí postarat o pacienty

Nemocnice se neumí postarat o pacienty

Na naší televizi se obrátila nespokojená dcera pacientky, která v pondělí ráno zemřela v nemocinici v Brandýse na Labem. Nelíbí se ji především to, jak bylo o její maminku postaráno. Ozvala se i další pacientka, o kterou nebylo dobře postaráno.

Zdroj: TV Nova

Přijata byla před čtrnácti dny se zápalem plic. Rodina tvrdí, že se několikrát snažili získat pro jejich maminku, která nemohl dýchat, kyslík. Bylo jim, ale řečeno, že není k dispozici. Nemocnice připouští, že mohlo dojít k pochybení. Stížnost na tuto nemocnici,ale není jedinná.

Maminku paní Hany převezla záchranky před dvěma týdny do nemocnice. Podle informací, které rodina dostala potřebovala kyslík. Ten ale zrovna údajně nebyl k mání.

Při návštěvě nemocnice se našim reportérům podařilo natočit i další nespokojenou pacientku. Tato žena si prý dokonce musele pro své léky zajet domů.Ty které užívala podle jejích slov v nemocnici nemají. A jiné nedostala.

Po dalším dnu se rozhodla z nemocnice odejít na reverz. Prý o ni nembylo postaráno a chtěla se jít léčit jinam.Odešla i s částí kapačky, kterou ji prý nikdo nevyndal.

Obě ženy teď chtějí psát jednu stížnost za druhou. Kromě kraje se chtějí obrátit i na svaz pacientů a některé poslance. Více uvidíte ve videu z televizních novin.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz