Zpravodajství

Madonna a Ritchie si zopakují svatbu

Zpěvačka Madonna je od roku 2000 vdaná za režiséra Guye Ritchieho a je s ním stále šťastná. Dokonce natolik, že se rozhodla si s manželem svatební obřad zopakovat.

Zpěvačka chystá u příležitosti této druhé svatby velkou letní párty pod širým nebem. Chce prý tak dát najevo, že přes veškeré povahové rozdíly si manžela a vztahu s ním velmi váží.

"Madonna a Guy také chtějí světu ukázat, že teprve spolu začali být opravdu silní a schopní čelit všem problémům, které život přináší," říká jeden ze zasvěcených přátel zpěvačky, který jí pomáhá při organizaci celé akce.

Manželé si za přítomnosti rodiny a nejbližších přátel znovu vymění prsteny. Módní návrhářka Stella McCartneyová Madonně navrhla krémový kalhotový kostým. Během obřadu v rodinném sídle Madonny a Guye ve Wiltshiru bude předčítat úryvky textu herečka Gwyneth Paltrowová a Madonnina jedenactiletá dcera Lourdes, kterou má zpěvačka se svým bývalým osobním trenérem Carlosem Leonem.
Při obřadu samozřejmě nebudou chybět ani oba synové oslavovaného páru, sedmiletý Rocco a dvouletý adoptovaný David.

Ještě větší oslava však čeká Madonnu o pár týdnů později, v srpnu, kdy oslaví padesátiny. "Na ty kulatiny se moc těší a chystá mejdan v opravdu velkém stylu," prozradil nejmenovaný přítel.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz