Zpravodajství

VIDEO: Letuška se za letu svlékala pro piloty

VIDEO: Letuška se za letu svlékala pro piloty
Zdroj: oficiální zdroj

Nevšední zábavu v oblacích si užívali piloti francouzských aerolinek. Přímo za letu pro ně letuška na palubě letadla předváděla striptýz. Na internetu se totiž objevil videozáznam, kde se letuška svléká v pilotní kabině, posádce pro potěšení. Francouzské aerolinky to odmítají, podle nich jde ale o podvrh.

Zdroj: oficiální zdroj

Kamera v rukou druhého pilota: Kapitán, pohled na přístroje, palubní inženýr se směje do objektivu, a pak se objevuje hlavní hrdinka, letuška. S jejím příchodem nudné záběry končí.

Video si můžete prohlédnout zde

Ze záběrů není poznat skoro nic. Jestli nejde o nahranou scénku, jestli je letadlo ve vzduchu nebo jestli veze pasažéry. Air France, o jejíž letadlo mělo jít, zahájila šetření.

"V žádném případě se nejedná o palubu letadla Air France a ani uniformy posádky nepatří naší společnosti. Mluví se tam sice francouzsky, ale jde o palubu i stejnokroje aerolinek, které už dávno zanikly," brání se Air France.

Někoho však výšky v klidu opravdu nenechávají: mezi pravidelnými pasažéry se šeptá o klubu High Mile - neboli Vysoká Míle. Má do něj patřit každý, kdo zažil intimní chvíle na palubě, nejmíň ve výšce jedné míle.

Zdroj: oficiální zdroj

Může to ale mít i své negativní důsledky. Loni se objevila zpráva, že si letuška spletla dvojici - která na toaletě usilovala o členství - s teroristy Kapitán nouzově přistál a oba kvůli tomu čekala pokuta.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz