Zpravodajství

TV Nova odhalila kameramana brutální rvačky pitbula s kočkou

Reportérům pořadu Na vlastní oči se podařilo vypátrat kameramana brutální rvačky pitbula s bezbrannou kočkou. Záznam, který se objevil na konci ledna, pobouřil veřejnost i odborníky. Už je jasné, že pachatelů bylo šest a příští týden mají padnout první tresty.

Pitbul útočí na kočku. Souboj s předem daným vítězem natáčí parta namol opilých mladých lidí v Morávce na Frýdecko-Místecku. Ještě předtím než kočku psovi předhodí, tak ji opijí.

Pak jsou k vidění jen otřesné záběry polomrtvé a roztrhané kočky. Dost trpí a nakonec jí rozdupnou hlavu. Potom se ještě baví jejími nářeky.

Kameraman to neřeší

Husí kůži vyvolávající záběry pořídil jednadvacetiletý Dalibor Zubek. Událost si ale nijak nepřipouští. "Nevím, nevím, jak to bylo... Nevím, proč se to vůbec řeší," uvedl kameraman.

Valdemar Kostka - majitel psa a údajný iniciátor akce, se schovává a nezvedá ani telefon. I když je jasně vidět, že psa proti kočce štve, podle matky prý u ničeho nebyl.

Po lidech, kteří na zvrhlé party byli, pátrá společně s policií i skupina Lovci bestií. Chtějí, aby všichni byli potrestáni.

"Jeden z těch účastníků se nám přihlásil mailem, je teď v zahraničí, ale přislíbil nám spolupráci," řekl TV Nova mluvčí frýdecko-místecké policie Ivan Žurovec.

Za brutální utýrání zvířete hrozí viníkům až dva roky vězení. Další informace o zvrhlém večírku sledujte už ve středu večer - Na vlastní oči.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz